Yeşilçam’ın motosikleti depremzedeler için satılıyor

Cüneyt Arkın’ın oynadığı “Vahşi Kan’’, aynı zamanda Kemal Sunal’ın da ‘’Doktor Civanım’’ filminde kullandığı, Yeşilçam filmlerinden hafızalara kazınan 1971 model motosiklet, sahibi Ali Dingil tarafından satışa çıkarıldı. Mecidiyeköy meydanda sergilenen motosikletin geliri, deprem bölgesindeki yardıma muhtaç vatandaşlar için kullanılacak.

Motosikletin sahibi Ali Dingil, “Böylesi insani yardım ve dayanışma olan bir günde böyle önemli bir şeyi piyasaya çıkartmak ve yardıma ihtiyacı olan insanlara, özellikle depremzedelere, satışa çıkartmak benim için çok önemli. Motosikletime 4-5 yıldır gözüm gibi bakıyorum. Benim için, Türkiye ve Yeşilçam için çok değerli bir motosiklet. Bugün motosikletin açık arttırma ile satışını duyurabilmek için ve insanlara yardım edebilmek için buradayız’’ diye konuştu.

Hababam Sınıfı filminde ‘’Boncuk’’ karakteriyle hafızalara kazınan Ergun Sözen, ‘’Bugün burada aslında 48 yıl geriye gittim. Yeşilçam’a hizmet etmiş bu motoru görerek Kemal Sunal ile eski günlerimize gittik” ifadelerini kullandı.

Yeşilçam oyuncusu Erol Taşçı ise duygu dolu anlar yaşadığını belirterek, ‘’Şu anda çok duygulandım. Depremzedelere yardım için arkadaşımızın bu gayretini gönülden destekliyorum, inşallah hayırlara vesile olur’’ dedi.

1971 model motosiklet, depremzedelere destek için alıcılarını bekliyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir