Sevgili Gelecekteki Ben: 50 Yıl Sonraki Kendinize Geçmişten Mektuplar Yazabileceğiniz FutureMe.Org ile Tanışın

FutureMe isimli bir platform, kullanıcıların 6 aydan 50 yıla kadar olan gelecekteki kendilerine mektuplar yazmasına imkan tanıyor.

Detaylar ?

Hepimiz, hayatımızın belirli dönemeçlerinde bir gün tekrardan okumak umuduyla gelecekteki kendimize notlar bırakırız.

Ancak, yıllar sonrasında açılmayı bekleyen bu notlar, çoğu zaman unutularak veya yanlış zamanlarda hatırlanarak amacını kaybeder.

FutureMe isimli platform ise bu sorunları bir kenara bırakıyor ve geleceğe ilettiğiniz mektupları dijitalde uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde saklamanızı sağlıyor.

Senelerdir milyonlarca kullanıcıya hizmet veren platform, e-posta ağları üzerinden aylar veya yıllar sonra gelecekteki kendinize yazdığınız satırları tam zamanında okumanıza olanak tanıyor.

Geleceğine kendi mail adresi üzerinden bir e-posta göndermek isteyen kişiler, gönderi tarihi olarak 6 ay, 1 yıl, 3 yıl, 5 yıl ve 10 yıl olmak üzere 5 farklı otomatik zaman seçeneğinden birini tercih edebilirken, önümüzdeki 50 yıl boyunca yaşanacak her bir günü de gönderim tarihi olarak seçebiliyor.

Ek olarak, kullanıcılar yazılan mektubun sadece kendine özel olarak kalması veya ilerde anonim kimliği ile paylaşılabilmesi konusunda da söz sahibi oluyor. Mektup göndermek, tamamen ücretsiz olduğu gibi, isteyenler bu hizmeti sağlayan FutureMe’ye 29.99 TL’lik bir bağış yapabiliyor.

FutureMe ayrıca, geleceğine mektup yazmak isteyen ancak ne yazması gerektiği konusunda sıkıntı çekenler için otomatik öneriler isimli araç üzerinden bazı konu önerileri sunabiliyor.

FutureMe platformunu ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz 50 yıl sonraki kendinize neler söylemek isterdiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x